ru | lat

Juvelierizstrādājumu izgatavošana pēc pasūtījuma

   Mēs izgatavojam juvelierizstrādājumus pēc pasūtījuma. Unikāls dizains - auskari, gredzeni, ķēdītes, zīmoggredzeni, saderināšanās gredzeni un laulību gredzeni, kāzu aksesuāri, kuloni, kaklarotas, rokassprādzes, krustiņi, ikonas un vēl daudz kas cits. Lai apmierinātu visas klienta vēlmes, mūsu uzņēmums sadarbojas ar vistalantīgākajiem skulptoriem un 3D modelēšanas speciālistiem.

  Iespējams,  vēl neeksistē tādā  veida juvelierizstrādājumi, kurus mūsu meistari nevarētu īstenot. Vismaz paigaidām ar to neesam saskārušies.. šajā lapā ir tikai daži no mūsu darbiem, kurus mūsu meistari ir izgatavojuši esošajiem un potenciālajiem klientiem, kurus mēs patiešām novērtējam.

 Ja jums rodas papildus  jautājumi, zvaniet vai rakstiet.

  • Dažādu pinumu ķēžu un to slēdzeņu izgatavošana pēc pasūtījuma

 

 Juvelieru darbnīca Ora Legendo piedāvā savam klientam augstas kvalitātes ķēžu un ķēdīšu pinumus, kā arī mehāniskās slēdzenes no zelta vai cita dārgmetāla.  Pie mums Jūs varat būt droši, ka saņemsiet augstas kvalitātes  roku darba juvelieriztrādājumu par atbilstošu cenu.

   Šajā sadaļā pieprasītākie pinumu modeļi.

 

Slēdzene-kastīte uz šarnīra< Slēdzene-kastīte uz šarnīra
Slēdzenes-kastītes cena ir sākot no 50 EUR, savukārt, slēdzenes-kastītes uz šarnīra cena - sākot no 120 EUR. Kāpēc izvēlēties šarnīru? Šāda slēdzenes veida variants parasti tiek pasūtīts pie ekskluzīvām ķēdēm, kuras sver vairāk nekā 60 gramus. Šarnīra savienojumi lielā mērā samazināta ķēdes vai rokassprādzes platības stingrumu, padarot to elastīgāku un ļaujot tai pieņemt jūsu ķermeņa formu.
Ādas aukliņa ar zelta ieliktņiem Ādas aukliņa ar zelta ieliktņiem
Ādas aukliņas cena sākot no 15 EUR, cena par viena ieliktņa izgatavošanu - 12 EUR. Šāda veida izstrādājums ir salidzinoši lēts un ir ļoti praktisks, tā kā ādas siksniņa ir ļoti spēcīga un izturīga. Uz tās Jūs varēsiet nēsāt gan kulonus, gan jebkāda izmēra krustus un krustiņus, gan ikonas un vēl daudz ko citu! Jums atliek tikai piemeklēt atbilstoša biezuma aukliņu.
Bismarks pinuma ķēde Bismarks pinuma ķēde
Roku darinājuma ķēdes cena sākas no 150 EUR. Šī pinuma tehnika tika izgudrota 20. gadsimta vidū. Tas ir visdrošakāis pinuma veids, jo šāda pinuma ķēdes var aktīvi nēsāt līdz pat 50 gadus, nebaidoties no deformācījas. Tāpat, tās neprasa īpašu kopšanu un tās ir viegli tīrīt.
Kartje pinuma ķēde Kartje pinuma ķēde
Roku darinājuma ķēdes cena sākas no 220 EUR. Šāda pinuma ķēdes vienlidz pievilcīgi izskatās gan uz vīriešiem gan uz sievietēm. Pēc savas formas tās atgādina jūrnieku ķēdi un ir sava veida enkura pinuma paveids. Foto ir redzamas trīs dažāda veida un dažāda izmēra Kartje pinuma ķēdes.
Kaizers pinuma ķēde Kaizers pinuma ķēde "
Roku darinājuma ķēdes cena sākas no 170 EUR. Ta ir Bismarks pinuma paveids. Kaut arī šī sarežģitā modeļa pinuma ķēde sākotnēji tika uzskatīta par vīriešu, šobrīd tā ir kļuvusi ārkārtīgi populāra arī sieviešu vidū, jo īpaši dimanta slīpējuma tehnikā. Tā ir neparasta, pašpietiekama, ideāli piestāv pie biznesa uzvalka un tās dimanta apstrāde ļauj tai rotaļīgi dzirkstīt gaismā.

 

 

 

  • Laulību gredzenu (divas) izgatavošanas cenradis

   Klasiskie laulību gredzeni - 140 Eur.

   Laulību gredzenu izgatavošana no divu veidu zelta - no 200 EUR.

   Laulību gredzeni ar īpašu dizainu - cena no 250 EUR.

   Ekskluzīvie laulību gredzeni - no 400 EUR.

   Dimanta iestiprināšana laulību gredzenā - no 10 EUR

   Visiem mūsu kasiskajiem laulību gredzeniem , kas izgatavoti pēc individuāla pasūtījuma ir "komforta zona" to iekšpusē, kas padara to nēsēšanu ikdienas dzīvē daudz ērtāku un patīkamāku. Lai apskatītu vairāk mūsu darināto laulību gredzenu cenas un foto, pārejat uz linku.

 

 

 

 

 

  • Reliģiskās simbolikas izgatavošana

Mēs piedāvājam plašu izvēli  - krusti, ikonas un citu reliģiju simbolika. Paraugus  var atrast mūsu mājas lapā, tāpat, arī juvelierizstrādājumu katalogos Ora Legendo studijā.

 

   Juvelieriztrādājumi līdz  5g - līdz 70  EUR.

 

   Juvelieriztrādājumi no 5 līdz 10 g - līdz 130 EUR.

 

   Juvelieriztrādājumi  no 10 g -  no 130 EUR.

 

   Ekskluzīvi roku darinājumi - no 400 EUR.