ru | lat | eng

Roku darba darināti juvelierizstrādājumi
pēc pasūtījuma

Mēs pārvēršam jūsu idejas mākslā

Roku darba darināti juvelierizstrādājumi pēc pasūtījuma

Ручное изготовление ювелирных изделий на заказ
Mēs izgatavojam ar rokām darinātus juvelierizstrādājumus pēc pasūtījuma. Unikāls dizains – zelta auskari, gredzeni, ķēdītes, zīmoggredzeni, saderināšanās un laulību gredzeni, kuloni un piekariņi, rokassprādzes, krusti, ikonas un vēl daudz ko citu.

Katram savam klientam mēs dāvinām iespēju sniegt otru dzīvi savām vecajām rotaslietām, izmantojot tās kā materiālu jaunu rotaslietu izgatavošanā! Tas sniedz jums iespēju nemaksāt par pašu dārgmetālu, kā cena aizņem lauvas tiesu no izstrādājuma vērtības, bet gan maksāt tikai par pašu juvelierizstrādājuma izgatavošanas darba samaksu.

Droši vien nepastāv juvelieru aroda darbu, kurus mēs nevarētu kvalitatīvi īstenot, visādā ziņā, mēs pagaidām ar tādiem neesam saskārušies. Šajā lapā tiek parādīti tikai visizplatītākie to veidi, lai mūsu esošajiem un potenciālajiem klientiem, kurus mēs ļoti augstu vērtējam, būtu ērtāk orientēties mūsu cenās un piedāvājumos.

Šis saraksts nav izsmeļošs un, ja jums rodas kādi jautājumi, zvaniet vai rakstiet.

Darba laiks

Darba dienas: 12.00 - 19.00
Sestdienas: 14.00 - 18.00
Adrese

Avotu iela 66, Rīga
Tālruņi

+371 2 55 77 036
Elektroniskā adrese:

info@oralegendo.lv

Dažādu pinumu ķēdīšu, kā arī atbilstošu tām slēdzeņu izgatavošana
pēc pasūtījuma

Ja jūs meklējat vietu, kur varētu izgatavot lētāku ķēdīti - jums nevajadzētu doties uz šo sadaļu. Mēs varam droši teikt, ka neesam uzņēmums, kas veido ķēdītes par viszemāko cenu Rīgā. Bet, mēs GARANTĒJAM katram savam klientam, ka jebkura ķēde, kā arī tās mehānismi ir tās izgatavošanas cenas vērti! 

Saprotot, ka jebkurš zelta juvelierizstrādājums ir attiecināms ekskluzīvajam priekšmetu segmentam, izpildot ikvienu rotaslietu pasūtījumu, mēs vienmēr pieturamies pie augstākajiem kvalitātes standartiem un neatļaujamies nekādas paviršības.  

Dotajā sadaļā mēs aprakstām tikai pašus populārākos pinumu veidus.

Zelta ķēžu izgatavošanas cenas:

 • Bismarka pinums - no 150 eiro.
 • Enkura pinums - no 200 eiro.
 • Kaizera pinums - no 200 eiro.
 • Kartje pinums - no 300 eiro.
 • Bizantijas pinums - no 350 eiro.
 • Mona-Lisa pinums - no 400 eiro.
 • Karaliskās mantijas pinums - no 450 eiro.
 • Ramzesa pinums - no 700 eiro.
 • Eiro pinums - no 1200 eiro.

Populāru pinumu kēžu piemēri

Laulības gredzenu izgatavošana

Kāzas ir īpašs notikums ikviena dzīvē, tam nepieciešama īpaša pieeja. Laulību gredzenu izgatavošana, kas izcels to īpašnieku individualitāti, ir būtisks elements šāda pasākuma organizēšanā. Jebkura līgava sapņo kļūt par īpašas rotaslietas īpašnieci viņai vissvarīgākajā dienā un valkāt to ar prieku visu mūžu.

Juvelierizstrādājumu studija Ora Legendo piedāvā ar rokām darinātus laulības gredzenus, atbilstoši jūsu individuālajiem parametriem.

Laulības gredzenu pāra izgatavošanas darba cenas:

 • Klasiskie laulību gredzeni - no 160 eiro.
 • Gredzeni no diviem zelta veidiem  - no 320 eiro.
 • Mūsdienīgi laulību gredzeni -  no 250 eiro.
 • Ekskluzīvie laulību gredzeni - no 400 eiro.

Visiem mūsu laulību gredzeniem, kurus veidojam pēc individuāla pasūtījuma, iekšpusē tiek veidota "komforta zona", padarot to nēsāšanu ikdienas dzīvē daudz ērtāku un patīkamāku.

Un, protams, pats galvenais: Mēs apsolām, jūsu laulības gredzeni būs nevainojami.

Laulības gredzenu modeļu piemēri

Saderināšanās gredzenu izgatavošana

Gatavojaties bildināt savu mīļoto? Tad ir pienācis laiks padomāt par to, kādu saderināšanās gredzenu vēlaties dāvināt savai nākamajai sievai. 

Mēs piedāvājam saderināšanās gredzenu izgatavošanu atbilstoši jūsu norādītajiem individuālajiem parametriem. Pēc pasūtījuma izgatavotas rotaslietas priekšrocība ir iespēja izveidot ekskluzīvu un unikālu gredzenu. Daudzus tomēr uztrauc izmaksu jautājums - šķiet, ka, lai iegādātos zelta gredzenu ar dimantu, un vēl jo vairāk, lai to pasūtītu, nāksies iztērēt veselu bagātību. Bet, tā nav! Gredzena ar dimantu cena ir atkarīga no dārgakmens lieluma un tā parametriem, un to var pielāgot jūsu budžetam. 

Juvelierizstrādājumu studija Ora Legendo piedāvā izgatavot saderināšanās gredzenu pēc pasūtījuma atbilstoši jūsu skicēm vai fotogrāfijām, kā arī atbilstoši mūsu piedāvātajiem modeļiem. Saderināšanas gredzenu izgatavošanā mēs izmantojam zeltu, savukārt ieliktņi var būt no visiem iespējamiem dārgakmeņiem un pusdārgakmeņiem, bet visbiežāk, tiek izmantoti dimanti.

Saderināšanas gredzenu izgatavošanas cenas:

 • Visbiežāk sākot no 200 līdz 450 eiro + izmantoto materiālu cena

Saderināšanas gredzenu modeļu piemēri

Zelta rokassprāždu izgatavošana

Mēs izgatavojam pēc individuāla pasūtījuma visu veidu un pinumu rokassprādzes. Lai apmierinātu klientu vajadzības, visbiežāk veidojam pilnībā ar rokām darinātas rokassprādzes, kā arī varam pielietot 3D modelēšanas tehnoloģijas, atliešanu un gatavo detaļu roku darba montāžu.  

Zemāk redzamajā juvelierizstrādājumu galerijā ir redzama tikai daļa no mūsu īstenotajiem darbiem. Eiro, Kartje, Graf, Kaizers, Bismarks, Figaro, Princese, Elena, Enkurpinums un Bizantijas pinums - ir tikai galvenie, visbiežāk pasūtītie pinumu veidi, taču tas nebūt nav pilnīgs mūsu prasmju saraksts. Mēs arī piedāvājam izvēlēties dažādas aproces aizdares iespējas, sākot no vienkāršām līdz ekskluzīvām, ar iespēju ievietot dārgakmeņus un bez tiem.

Zelta rokassprādžu izgatavošanas cenas:

 • Bismarka pinums - no 100 Евро.
 • Enkurpinums - no 100 eiro.
 • Kaizera pinums - no 140 eiro.
 • Bizantijas pinums - no 150 eiro.
 • Kartje pinums - no 200 eiro.
 • Karaliskās mantijas pinums - no 230 eiro.
 • Mona Lisa (Nonna) - no 250 eiro.
 • Ramzess pinums - no 400 eiro.
 • Eiro pinums - no 600 eiro.

Populārāko rokassprādžu pinumu paraugi

Zelta zīmoggredzenu un vīriešu gredzenu izgatavošana

Piedāvājam roku darba zīmoggredzenu un vīriešu gredzenu izgatavošanu. Jo gredzens, tā nav tikai sieviešu rotaslieta!

Lai kliedētu šo stereotipu, pievērsīsimies vēsturei. Pirmsākumos, gredzeni un zīmoggredzeni, no kā cēlies arī pats nosaukums, kalpoja kā zīmogs, kas apliecināja tā īpašnieka augsto valstisko statusu un uzsvēra labklājību. Gredzena centrālā daļa bija gravēta vai reljefaina, nospiežot, atstāja nospiedumu uz papīra vai vaska. Tādējādi, tika identificēti valsts nozīmes dokumenti un vēstījumi. Šādu zīmoggredzenu izgatavošanai visbiežāk izmantoja tieši zeltu, jo tas neoksidējas, brīnišķīgi izskatījās un uzsvēra tā īpašnieka augsto sociālo stāvokli sabiedrībā.

Ora Legendo juvelieri ir gatavi izpildīt jebkuru jūsu vēlmi šajā jomā - jūs varat izstrādāt gredzena dizainu pats vai arī mēs varam to izdarīt kopā, ņemot vērā jūsu personiskās prasības un vēlmes. Mēs varam jums piedāvāt un strādāt ar gandrīz visu veidu dārgakmeņiem un pusdārgakmeņiem. Pasūtot gredzenu pie mums, jūs pasūtat garantētas kvalitātes produktu par adekvātu un taisnīgu cenu.

Zīmoggredzenu un vīriešu gredzenu izgatavošanas cenas:

 • No 300 eiro.

Populāru zīmoggredzenu un gredzenu piemēri

Sieviešu zelta gredzenu izgatavošana

Ora Legendo juvelieri veido trīs galvenos sieviešu gredzenu veidus, ņemot vērā ražošanas sarežģītību un pretenciozitāti - tie ir vienkārši gredzeni, sarežģīti gredzeni un ekskluzīvi gredzeni: 

 • Vienkārši gredzeni bieži nesatur dārgakmeņus vai satur, bet akmeņi ir iestiprināti ar vienkāršāku stiprināšanas veidu un atšķiras ar ārēju atturību.
 • Sarežģītiem gredzeniem ir dekorēts līnijas stiebra loks, tie var būt neparastas formas un loks var būt veidots ar līnijām no dimantiem, kas stiprināti sarežģītos stiprinājumos. Mēs veicam tādus dārgakmeņu stiprināšanas veidus kā “Pave”, “ Slēgtais stiprinājums”, “ Karmenzīna jeb lodīšu stiprinājums” , “stiprināšana zaros” u.c.  
 • Ekskluzīvie gredzeni ir augstākā juvelieru mākslas meistarības forma, parasti gredzeni tiek izgatavoti vadoties pēc zīmolu katalogiem vai pēc individuālas klienta idejas.

Zelta sieviešu gredzenu izgatavošanas cenas:

 • Vienkārši gredzeni - no 180 eiro.
 • Sarežģīti gredzeni - no 250 eiro.
 • Ekskluzīvie gredzeni - no 400 eiro.

Sieviešu zelta gredzenu piemēri

Zelta kulonu izgatavošna

Juvelierizstrādājums – tā ir iecienīta rotaslieta lielākajai sieviešu daļai. Kuloni un medaljoni, izgatavoti no zelta un dārgakmeņiem, ir patiesi pieprasīti. 

Kulona izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma sniedz iespēju izveidot ekskluzīvu aksesuāru, kas būs lieliski piemērots gan vīrietim, gan sievietei. Šāda pakalpojuma iespēja noderēs cilvēkam, kurš vēlas pasniegt patīkamu, dārgu un oriģinālu dāvanu savam draugam, radiniekam vai mīļotajam. 

Ar rokām darinātus kulonus var pasūtīt Ora Legendo juvelierizstrādājumu darbnīcā. Cena par kulona izveidošanu pēc pasūtījuma, būs jums visnotaļ pieņemama. Tādēļ, ja vēlaties atrast ekskluzīvu dāvanu mīļotajam, ideāls risinājums ir izgatavot oriģinālu kulonu no zelta.

Pasūtot rotaslietu mūsu juvelieru darbnīcā, jūs būsiet patīkami pārsteigti par izgatavoto dārglietu augsto kvalitāti, izcilo dizainu un pieejamām cenām.

Kulonu no zelta izgatavošanas cenas:

 • No 200 eiro.

Zelta kulou piemēri

Zelta krustiņu un ikonu izgatavošana

uvelierizstrādājumu darbnīcā Ora Legendo jūs varat pasūtīt krustiņa vai ikonas izgatavošanu par izdevīgu cenu. Mēs strādājam ne tikai ar savu zeltu, bet arī ar klienta materiāliem.

Mūsu juvelierizstrādājumu studijā jūs varat ienest arī savus zelta izstrādājumus vai lūžņus un, juvelieru amatnieki no tiem izveidos krustu vai jebkura veida ikonu, kas atbildīs visām jūsu iecerēm.

Mēs, pēc jūsu izvēles, piedāvājam plašu krustu, ikonu, kā arī citu reliģiju simbolu izgatavošanas klāstu. Dažus mūsu darbu paraugus iespējams apskatīt mūsu mājas lapā, bet vēl vairāk jūs atradīsiet mūsu juvelierizstrādājumu darbnīcas katalogos.

Zelta krustu un ikonu izgatavošanas darba cenas:

 • Vairumā sākot no 80 līdz 350 eiro + izmantoto materiālu vērtība

Zelta krustiņu un ikonu paraugi