ru | lat | eng

Juvelieri Ora Legendo


Ora Legendo - tulkojumā no esperanto – Zelta Leģenda. Kāpēc mēs izvēlējāmies nosaukumam esperanto? Tā ir sintētiska valoda, kurā pagaidām, visbiežāk runā zinātnieki. Tās radītāji to veidoja gluži kā sapni. Valoda, kurā kādreiz sazināsies visa pasaule, pietiekoši viegla, lai ātri iemācītos un, vienlaicīgi skaista un melodiska.

Arī mūsu darbnīca tika radīta kā sapnis. Sapnis, kurā ikvienam klientam individuālu juvelierizstrādājumu darināšanas īstenošana būs viegla un patīkama nodarbe, kurā nebūs vietas krāpšanai un maldināšanai, kurā jebkurš varēs sev izvēlēties kaut ko tādu, kas akcentēs viņa individualitāti, atbilstoši ambīcijām un finansiālajām iespējām. Jau līdz šim, mūsu radošās komandas ietvaros, tika radītas TŪKSTOŠIEM individuālas rotaslietas, un mēs uzdrošināmies jums apgalvot, ka tikai daži nebija apmierināti ar gala rezultātu. Uzņēmuma misija ir augstas kvalitātes juvelieru pakalpojumu sniegšana noteiktā termiņā un par godīgu cenu. Mēs sevi pozicionējam kā “ juvelieru darbnīca, kas orientēta uz klienta individualitāti un servisu”. Mūsu meistari elpo un dzīvo mākslā un, ja jūs mūs izvēlēsities, nebūsiet vīlušies ar izpildījumu.

Zelta leģendas vēsture sākas mūsu juvelierdarbnīcas dzīlēs. Mūsu uzņēmums ir juvelieru kopiena ar dažādām prasmēm un iemaņām, specializāciju un darba pieredzi. Katrs no mums pilda savu funkciju izpildot noteiktu pasūtījumu, tādējādi palielinot kopējo efektivitāti un darba kvalitāti. Rotaslietu radīšanā mēs izmantojam gan senās tradicionālās darba metodes, kas tika izgudrotas pirms gadu desmitiem, kad meistarība tika nodota mutvārdos no meistara māceklim, gan arī jaunākās, piemēram, tādas kā 3D tehnoloģijas modelēšanai, drukāšanai uz printeriem un griešanai pie labākajiem CPU mašīnu speciālistiem.

Mūsu juvelieru pakalpojumu spektrs ir ļoti plašs. Mēs izpildām visu tipu juvelierpakalpojumus, saistītus ar zeltu.

Mūsu devīze ir taisnīgums attiecībās ar klientu, mēs atceramies ikvienu no saviem izstrādājumiem un piedāvājam katram no tiem bezmaksas pēc izgatavošanas servisu divu gadu ilgumā.

Esat laipini gaidīti mūsu darbnīcā!


Juvelieris Aleksandrs Kulakovskis un viņa komanda

Aleksandrs Kulakovskis – Galvenais Ora Legendo meistars un tehniskais direktors. Universāls juvelieris un aroda meistars – ar vairāk kā 30 gadu pieredzi. Augstākās, sestās pakāpes Meistars-gravieris, modelētājs, skulptors, dārgakmeņu stiprināšanas speciālists un mākslinieks. Tāpat, ir apguvis 15 ar juvelieru arodu saistītas profesijas. Viņa portfolio ir neskaitāmu ekskluzīvu juvelierizstrādājumu izgatavošana, kuri tika dāvāti daudzām sabiedrībā zināmām amatpersonām un māksliniekiem. Aleksandrs ir sevi pilnībā atdevis juvelieru mākslas pasaulei, viņš ar to „elpo”, vienmēr ir dziļi iegrimis darbā, izpilda to ar mīlestību un lielu uzmanību vissmalkākajām detaļām.

Artūrs Kaktiņš – Ora Legendo organizētājs un projektu vadītājs. Atbild par uzņēmuma vadību un administrēšanu, marketingu un reklāmu, kā arī darbu ar klientiem. Realizē 3D juvelierizstrādājumu modelēšanu.

Aleksandrs Kulakovskis juniors – Aleksandra Kulakovska māceklis un dēls. Pieredze juveliera darbā vairāk kā 5 gadus, ir specializējies dažādu ķēdīšu un rokassprādžu pinumu izgatavošanā.

Arnolds Podgaiskis – Mūsu juvelieru komandas jaunpienācējs. Aleksandra Kulakovska māceklis, juvelieris-mākslinieks. Specializējies dažādas sarežģītības pakāpes laulību un saderināšanās gredzenu izgatavošanā, kā arī spēj īsā laikā veikt dažādu sudraba un zelta juvelierizstrādājumu remontu.