ru | lat | eng

Juvelieri Ora Legendo


Ora Legendo - zelta leģendas pirmsākumi meklējami mūsu darbnīcā. Mūsu uzņēmums ir juvelieru kopiena, ar dažādām aroda prasmēm, zināšanām un pieredzi. Katrs no mums veic savu funkciju noteiktu uzdevumu izpildei, tādējādi uzlabojot vispārējo efektivitāti un kvalitāti.

Uzņēmuma misija ir nodrošināt augstas kvalitātes juvelieru pakalpojumus noteiktajā laika periodā par pieņemamu cenu. Tāpat, mūsu meistari spēj veikt ekskluzīvus pasūtījumus, klienta ideju īstenojumu realitātē.

Katram mūsu klientam mēs piedāvājam UNIKĀLU iespēju dāvāt otru elpu savām vecajām vai jau apnikušajām rotaslietām, izmantojot tās kā materiālu jauniem juvelierizstrādājumiem! Tas Jums dod iespēju nemaksāt par dārgmetālu, kas sastāda jaunā juvelierizstrādājuma lielāko cenas daļu. Jums atliek apmaksāt tikai izgatavošanas cenu.

Mēs izgatavojam juvelierizstrādājumus pēc pasūtījuma. Unikāls dizains - auskari, gredzeni, ķēdītes, zīmoggredzeni, saderināšanās un laulības gredzeni, kāzu aksesuāri, kuloni, kaklarotas, rokassprādzes, krustiņi, ikonas un vēl daudz kas cits. Lai apmierinātu visas klienta vēlmes, mūsu uzņēmums sadarbojas ar vistalantīgākajiem skulptoriem un 3D modelēšanas speciālistiem.

Mūsu devīze ir godīgums attiecībās ar klientu, mēs atceramies katru sevis darināto lietu un sniedzam bezmaksas pēcizgatavošanas servisu 2 gadu garumā.

Esat laipini gaidīti mūsu darbnīcā!


Juvelieris Aleksandrs Kulakovskis un viņa komanda

Aleksandrs Kulakovskis – Galvenais Ora Legendo meistars un tehniskais direktors. Universāls juvelieris un aroda meistars – ar vairāk kā 30 gadu pieredzi. Augstākās, sestās pakāpes Meistars-gravieris, modelētājs, skulptors, dārgakmeņu stiprināšanas speciālists un mākslinieks. Tāpat, ir apguvis 15 ar juvelieru arodu saistītas profesijas. Viņa portfolio ir neskaitāmu ekskluzīvu juvelierizstrādājumu izgatavošana, kuri tika dāvāti daudzām sabiedrībā zināmām amatpersonām un māksliniekiem. Aleksandrs ir sevi pilnībā atdevis juvelieru mākslas pasaulei, viņš ar to „elpo”, vienmēr ir dziļi iegrimis darbā, izpilda to ar mīlestību un lielu uzmanību vissmalkākajām detaļām.

Artūrs Kaktiņš – Ora Legendo organizētājs un projektu vadītājs. Atbild par uzņēmuma vadību un administrēšanu, marketingu un reklāmu, kā arī darbu ar klientiem. Realizē 3D juvelierizstrādājumu modelēšanu.

Aleksandrs Kulakovskis juniors – Aleksandra Kulakovska māceklis un dēls. Pieredze juveliera darbā vairāk kā 5 gadus, ir specializējies dažādu ķēdīšu un rokassprādžu pinumu izgatavošanā.

Arnolds Podgaiskis – Mūsu juvelieru komandas jaunpienācējs. Aleksandra Kulakovska māceklis, juvelieris-mākslinieks. Specializējies dažādas sarežģītības pakāpes laulību un saderināšanās gredzenu izgatavošanā, kā arī spēj īsā laikā veikt dažādu sudraba un zelta juvelierizstrādājumu remontu.