ru | lat | eng

Juvelieru darbnīcaJuvelierizstrādājumu izgatavošana pēc pasūtījuma

   Mēs izgatavojam juvelierizstrādājumus pēc pasūtījuma. Unikāls dizains - auskari, gredzeni, ķēdītes, zīmoggredzeni, saderināšanās gredzeni un laulību gredzeni, kāzu aksesuāri, kuloni, kaklarotas, rokassprādzes, krustiņi, ikonas un vēl daudz kas cits. Lai apmierinātu visas klienta vēlmes, mūsu uzņēmums sadarbojas ar vistalantīgākajiem skulptoriem un 3D modelēšanas speciālistiem.

[Lasīt talāk...]


Juvelierizstrādājumu remonts

   Uzņēmums Ora Legendo sevī ietver unikālu prasmju un kompetenču apkopojumu, kas ļauj mūsu darbnīcas meistariem veikt dažādas sarežģītības pakāpes juvelierizstrādājumu remontu. Sākot ar vienkāršu, piemēram, rotaslietu tīrīšana ar ultraskaņu vai to pulēšana, gredzenu izmēru palielināšana vai samazināšana, savienojumu labošanu zelta un sudraba ķēdītēm, slēdzenes nomaiņa, slēdzenes remonts utt. Tāpat, arī sarežģītas pakāpes darbus – dārgakmeņu iestiprināšana, juvelierizstrādājumu restaurācija un vēl daudz kas cits.

[Lasīt talāk...]


3D modelēšana

   Īpašiem un neatkārtojamiem pasūtījumiem. Ora Legendo juvelieru  studijas  speciālisti piedāvā izstādāt rotaslietas un to 3D projekcijas, kā arī dizainu. 3D modelēšana ļauj klientam vizualizēt savu ieceri, ka arī atsevišķos gadījumos samazina paša juvelierizstrādājuma izgatavošanas izmaksas. Dotajā sadaļā ir iespējams aplūkot vairākus mūsu meistaru 3D  modeļus.

[Lasīt talāk...]


Gravēšana

   Veicam dažāda veida gravēšanas pakalpojumus:

  • Laulības un saderināšanas gredzenu gravējumi to iekšpusē

  • Gravēšana uz šķiltavām

  • Gravēšana uz pudelēm (stikls)

  • Gravēšana uz zelta un sudraba virsmām

[Lasīt talāk...]


Briljantu uzpirkšana un pārdošana, briljantu cenas

   Rūpējoties par mūsu klientu ērtībām, kompānija Ora Legendo sadarbojas ar dārgakmeņu piegādātājiem, gan ar augstākās kvalitātes dārgakmeņu slīpētājiem, piedāvājot pieejamas cenas briljantiem, safīriem, smaragdiem, rubīniem kā arī citiem dārgakmeņiem un pusdārgakmeņiem. Tāpat, piedāvājam arī "atro briljantu pirkšanu" pakalpojumu par izdevigām cenām.

   Dotais cenrādis sniedz informatīvu ieskatu par dimanta cenu, atkarībā no tā izmēra un kvalitātes. Visas cenas ir norādītas eiro. Lūgums ņemt vērā, ka mums ir nepieciešams zināms laiks, lai piegādātu dārgakmeņus saviem klientiem, tā kā neveicam dārgakmeņu rezerves.

[Lasīt talāk...]