ru | lat |  Kontakti


Laulības gredzeni

Šī, Ora Legendo mājas lapas sadaļa ir veltīta sarežģītai, bet tajā pat laikā, svinīgai ir romantiskai sadaļai laulības gredzeni. Savā blogā jau ievietojām vairākus rakstus par tēmu laulības gredzeni, to nēsāšanas tradīcijas, dārgmetālu izvēle, proves, krāsas utt. Šeit, vēlamies iedziļināties laulības gredzenu cenu veidošanās sistēmā.

Un tā, laulības gredzena cena, galvenokārt, sastāv no trijiem komponentiem: pirmais - zelta cena, otrais – cena par juvelierizstrādājuma izgatavošanu, jeb cena par darbu un trešais – cena par dārgakmeņiem vai pusdārgakmeņiem, ja vien tie ir nepieciešami.

Vispirms, esam Jums sagatavojuši briljantu izcenojumu sarakstu. Arī zelta cena ir skaidra, tā jau vairākus gadus ir ap 26 EUR par gramu un ir tiešā mērā atkarīga no zelta kursa svārstībām biržā. Jūs varat atnest arī savu zeltu un zelta izstrādājumus, jaunu juvelierizstrādājumu izgatavošanai. Atliek tikai saprast, kā veidojas cena par juvelierizstrādājuma izgatavošanu, jeb cena par darbu. Mēs nosacīti sadalījām visu veidu gredzenus 3 apakšgrupās – klasiskie laulības gredzeni, mūsdienīgie laulības gredzeni jeb „Modern” stila gredzeni un ekskluzīvie laulību gredzeni. Iesākumā parunāsim par klasiskajiem gredzeniem – laulības gredzeniem, kurus mūsu klienti ir iecienījuši visvairāk. Lielākai daļai modeļu, mūsu piedāvātā cena par darbu ir tikai 140 EUR, katra apaļā briljanta iestiprināšana - papildus 10 EUR. Tā piemēram, par pāri klasisko laulību gredzenu ar trijiem briljantiem, kur katra dārgakmens lielums būs 0,03 ct un kopējais gredzenu svars būs 10 grami, Jūs samaksāsiet tikai 546 EUR, kas aptuveni ir par 60% lētāk, nekā analogu gredzenu cena veikalos.

Pie „Modern” stila laulības gredzeniem attiecās tie, kas pēc savas būtības ir līdzīgi klasiskajiem gredzeniem, bet sastāv no divām vai vairākām zelta krāsām. Cena par juvelierizstrādājuma izgatavošanu, jeb cena par darbu šāda tipa gredzeniem sākas no 200 EUR.

Pie ekskluzīvajiem laulību gredzeniem mēs attiecinām tos gredzenus, kuru izgatavošana ir sarežģīta un laikietilpīga, un ar neparastu dizainu. Cena par darbu šādam pārim sākas no 400 EUR.

Izvēloties mūs, Jūs izvēlaties saprātīgu cenu par juvelierizstrādājumiem, kurus mēs ceram, Jūs valkāsiet visu savu dzīvi, kā arī VISAUGSTĀKAJIEM KVALITĀTES STANDARTIEM. Laipni lūdzam Ora Legendo!

Klasisko laulības gredzenu kalkulators

Divu gredzenu svars (585 prove)
grami
Eur.

Aizsūtīt pieteikumu tagad

Atstāj pieteikumu tūlīt un mūsu konsultants dienas laikā ar Jums sazināsies!