ru | lat


<< Atpakaļ


Zelta ķēdītes

Zelta ķēdītes
Šajā sadaļā Jūs atradīsiet strukturētas un pārredzamas rokas zelta ķēdīšu vīriešiem un sievietēm izgatavošanas darba cenas. Tāpat, šeit ir pieejamas Ora Legendo izgatavotās zelta ķēdīšu fotogrāfijas, kā arī klāt esošo mehānismu apraksti. Pievēršam Jūsu uzmanību – mēs nenodarbojamies ar dobu vai „pūsto” zelta ķēdīšu izgatavošanu, visas mūsu zelta ķēdītes, kā arī pārējie juvelierizstrādājumi ir viengabalaini. Pateicoties šim, Ora Legendo veidotās rotaslietas sevī iemieso augstus uzticamības standartus un izcilu kvalitāti, rotas varēsiet nēsāt ilgus gadus, izvairoties no ķēdīšu remonta vai citiem preventīviem pasākumiem.

Aplūkojot Ora Legendo cenu politiku kopumā, varam apgalvot, ka nepiedāvājam saviem klientiem zemākās cenas Rīgā, atstājot to mazāk kvalificētu speciālistu ziņā. Tas, ko mēs noteikti varam piedāvāt, ir visaugstākie juvelierizstrādājumu izgatavošanas kvalitātes standarti. Pieņemot pasūtījumu un ķeroties pie darba, katram savam klientam GARANTĒJAM, ka samaksa, kuru viņš veiks par darbu, būs pilnībā atbilstoša, neatkarīgi no tā, vai rotaslieta ir ekskluzīva pinuma zelta ķēdīte, kāda piemēram, ir „Karaliskā mantija”, vai neliela, 30 gramus smaga enkurķēdīte.

Ievērojot izcilas kvalitātes standartus, mēs cenšamies apmierināt katra sava klienta vēlmes un vajadzības un, ar lepnumu varam apgalvot, ka šeit Jūs varēsiet atrast zelta ķēdīšu pinumus jebkurai gaumei un „maciņa biezumam”.

Tāpat, pievēršam Jūsu uzmanību – cena par juvelierizstrādājumu sastāv no cenas par zelta ķēdīti un cenas par slēdzeni, ja vien tā ir nepieciešama. Ar slēdzeņu cenām varat iepazīties atbilstošajā sadaļā.

Laipni lūdzam, mēs būsim priecīgi Jūs redzēt juvelieru studijā Ora Legendo!