ru | lat | eng

ZELTA ĶĒDES

Ķēžu pinumu veidi mūsu darbnīcā

Kāpēc ir vērts izvēlēties tieši mūsu darbnīcu?

Prove

Katrs mūsu izstrādājums ir apzīmogots Latvijas Proves birojā.

Ķēžu paraugi

Mūsu darbnīcā pieejami piedāvāto pinumu paraugi.

Kolosāla pieredze

Mūsu meistaru kolosāla darba pieredze, tūkstošiem izveidotu juvelierizstrādājumu un galvenā juveliera vairāk kā 35 gadu pieredze.

Tūkstošiem apmierinātu klientu

Mums aiz muguras ir vairāk kā 7 gadus ilga veiksmīga darbība Latvijā un ES, kā arī aptuveni 10 000 sekotāju sociālajos tīklos.

Lieliska investīcija

Ieguldījums zeltā ir labākais veids kā saglabāt savu naudu. Ieguldot zelta ķēdēs, jūs ne tikai saglabāsiet iztērēto naudu, bet arī noteikti palielināsiet to.

Ilgmūžība

Mēs izgatavojam ķēdes, kas kalpos Jums daudzus gadu desmitus.

Juvelieru studija ORA LEGENDO izgatavo dažādu pinumu zelta ķēdes pēc jūsu pasūtījuma.

Izsenis, vīriešu un sieviešu ķēdes no zelta, ar savu izteiksmīgo dizainu, pievērš apkārtējo uzmanību. Jebkurš no dārgmetāla izgatavots modelis - baltā, dzeltenā vai sarkanā zelta 585 proves pinums, daudzus gadus sagādās prieku tā īpašniekam. Pilna svara zelta ķēde, kuru meistars ar rokām būs jums uzpinis no masīvas zelta stieples būs kvalitātes etalons, jo akurāti nēsājot, tā kalpos līdz 50 gadiem. Šāda veida juveliermākslas darbi ir lielisks uzkrājuma veids, tā kā zeltam ir tendence pieaugt tā cenā.

Dotajā sadaļā Jūs varēsiet atrast strukturētu informāciju par zelta ķēžu izgatavošanās cenām, ķēžu slēdzeņu veidiem, kā arī mūsu darbu fotogrāfijas. Lūgums pievērst savu uzmanību – mēs neizgatavojam pūstās jeb tukšās zelta rotaslietas, visas mūsu ķēdes un ķēdītes, gluži tāpat kā visi pārējie rotaslietu veidi ir pilna svara izstrādājumi. Tas sekmē rotaslietas drošumu un ilgmūžību, Jūs varēsiet nēsāt juvelierizstrādājumu bez remontiem vai citiem preventīviem pasākumiem daudzus gadus.

Pievēršoties cenu politikai, mūsu juvelieru darbnīca noteikti nepiedāvās saviem klientiem VISZEMĀKĀS izgatavošanas cenas Rīgā. Tomēr, uzņemoties veikt darbu GARANTĒJAM, ka katrs Ora Legendo izstrādājuma centimetrs ir tās cenas vērts, ko mēs par to prasām. Ievērojot visus augstākos kvalitātes standartus mēs varam apgalvot, ka piedāvātajā katalogā Jūs varēsiet atrast ķēdes pinuma veidu, kas spēs apmierināt ikkatra gaumi un budžetu.Esat sveicināti un ar prieku Jūs gaidīsim Ora Legendo darbnīcā!

Kā pasūtīt zelta ķēdi?

1
Jūs izvēlaties zelta ķēdi

Mūsu mājas lapā Jūs varat izvēlēties zelta ķēdes pinuma veidu, tās svaru, zelta krāsu, provi, slēdzenes veidus, kā arī ķēdes garumu.

2
Izmaksu aprēķins

Pie katra pinuma ir izmaksu kalkulators, lai aprēķinātu izgatavošanas darba izmaksas vai ķēdes izmaksas atkarībā no tās svara.

3
Jūs ar mums sazināties

Jūs sazināties ar mums pa tālruni vai atstājiet savu pieteikumu mūsu mājas lapā. Mēs vienojamies par tikšanos ar Jums mūsu juvelieru darbnīcā.

4
Pasūtījuma noformēšana

Visas juvelierizstrādājuma izgatavošanas nianses tiek saskaņotas juvelieru darbnīcā. Lai pieņemtu un uzsāktu pasūtījuma izgatavošanu ir jāiemaksā avansa maksājums 25% apmērā no kopējās juvelierizstrādājuma cenas.

5
Izgatavošanas termiņi

Juvelierizstrādājuma izgatavošanas termiņi ir tieši atkarīgi no mūsu darba noslodzes, bet visbiežāk līdz 1 mēnesim.

6
Izgatavotā pasūtījuma saņemšana

Pēc rotaslietas izgatavošanas un kvalitātes kontroles iziešanas Latvijas Proves birojā mēs ar Jums sazināmies un vienojamies par saņemšanas laiku mūsu darbnīcā. Tikšanās laikā notiek pasūtījuma nodošana – pieņemšana.

Jums ir neatbildēti jautājumi? Sazinieties ar mums!

Avotu iela 66, Rīga

+371 2 55 77 036

+371 2 70 70 699

info@oralegendo.lv

Darba dienās: 12.00 - 19.00
Sēstdien: 14.00 - 18.00Aizsūtīt pieteikumu tagad

Atstāj pieteikumu tūlīt un mūsu konsultants dienas laikā ar Jums sazināsies!