ru | lat | eng


<< Atpakaļ


Pareizticīgo krustu katalogs


    Šī Ora Legendo mājas lapas sadaļa ir pilnībā veltīta pareizticīgo reliģiozajai simbolikai, šeit Jūs varat ieraudzīt un izvēlēties pareizticīgo krustus, krustiņus, kā arī ikonas. Šī sadaļa ir izveidota kopā ar mūsu sadarbības partneriem no Krievijas, kur arī ir radīti dotie juvelierizstrādājumu modeļi. Bez šaubām, šie mākslas darbi ir individuāli un unikāli, to atliešana notiek mūsu, Ora Legendo juvelieru darbnīcā. Katram kataloga krustiņam ir savs nosaukums un tematika, uz daudziem izstrādājumiem ir attēloti svēto silueti un ikonas. Šeit Jūs noteikti varēsiet atrast tieši savu svēto aizbildi, ja tāds Jums ir piešķirts. Šī rotaslietu kolekcija ir patiešām vienreizējs neskaitāmu speciālistu darba rezultāts, kas sevī ir iekļāvis gan juvelieru roku darbu, gan mākslinieku veidotos attēlojumus, kā arī citu iesaistīto reliģisko meistaru aizlūgšanas. Tāpēc, lai pilnībā iepazītos ar juvelierizstrādājuma nozīmi, rašanas vēsturi un sižetu, iesakām Jums vispirms ievadīt meklētājā ikonas vai krusta nosaukumu.

    Tagad, parunāsim arī par pašiem juvelierizstrādājumiem, to izgatavošanas cenām un izpildes termiņiem. Katalogā ievietotajos attēlos rotaslietas ir izgatavotas no melnināta sudraba un apzeltītām detaļām. Tomēr, lai atbilstoši klienta vēlmēm, dotos modeļus mūsu meistari var izgatavot arī no zelta. Katram krustam, krustiņam vai ikonai ir savs, individuāls nosaukums, kā arī parametri. Katalogā attēlotie juvelierizstrādājumi izmēra ziņā ir praktiski 1 pret 1, reāliem, gataviem darbiem. Rotaslietas svars var atšķirties no norādītā par 10 – 15%, visbiežāk, gan uz mazāko pusi.

    Izgatavošanas termiņš ir sākot no vienas nedēļas līdz vienam mēnesim, tas ir atkarīgs no tā, vai dotā modeļa atlējums ir pieejams uz vietas, vai arī būs jāgaida tā piegādāšana.

    Juvelierizstrādājumu cenas. Jūsu ērtībai, mēs esam izstrādājuši skaidru un saprotamu cenu lapu, kuru Jūs varat apskatīt zemāk. Ja vēlaties doto rotaslietu inkrustēt ar briljantiem vai citiem apaļas formas dārgakmeņiem, šis pakalpojums Jums izmaksās 10 eiro par viena dārgakmens iestiprināšanu.

Melninātu sudraba krustiņu ar apzeltījumu cenas ( pēc dotajiem attēliem katalogā):

Izstrādājumi ar svaru 1-5g. – no 20 līdz 60 eur.
Izstrādājumi ar svaru 5-10g. – no 60 līdz 100 eur.
Izstrādājumi ar svaru 10-15g. – no 100 līdz 120 eur.
Izstrādājumi ar svaru 15-20g. – no 120 līdz 140 eur.
Izstrādājumi ar svaru 20g. un vairāk – 6 eur par grammu.


Zelta krustiņu un ikonu cenas (zelts 585 proves):

Izstrādājumi ar svaru 1-5g. – no 45 līdz 225 eur.
Izstrādājumi ar svaru 5-10g. – no 225 līdz 430 eur.
Izstrādājumi ar svaru 10-15g. – no 430 līdz 600 eur.
Izstrādājumi ar svaru 15-20g. – no 600 līdz 750 eur.
Izstrādājumi ar svaru 20g. un vairāk – 35 eur par grammu.