ru | lat | eng

Ādas aukla ar ielikņiem

<< Atpakaļ

Ādas aukla ar ielikņiem

Tendence izgatavot juvelierizstrādājumus ar dabīgo ādu modē ienākusi salīdzinoši nesen, to var datēt kā jaunās tūkstošgades trendu.

Dotie juvelierdarbi ir salīdzinoši lēti un ļoti praktiski, jo ādas pinuma aukliņa ir izturīga un kalpos ilgus gadus. Pie salīdzinoši zemam izmaksām, šāda veida siksniņa ļauj tajā karināt dažāda lieluma kulonus un piekariņus, krustus un krustiņus, ikonas un ieliktņus, piemeklējot atbilstoša izmēra pīto siksniņu. Tās var nēsāt sievietes, izvēloties apkārtmēru līdz trim milimetriem, kā arī vīrieši, izvēloties apkārtmēru no trim milimetriem.

Mūsu darbu piemēri

Mūsu darbu piemēri

Visas izgatavotās ādas auklas ar ielikņiem ir roku darbs, katrs posms ir izgatavots vadoties pēc klienta vēlmēm – tas var būt dažāda garuma, ar dažādām faktūrām un izveidotas no zelta vai sudraba. Arī ādas auklu var piemeklēt dažādu biezumu, garumu un krāsu.

Šādu ādas auklu var droši vilkt pāri galvai, bet ja ir vēlme, ir iespējams izgatavot papildu slēdzi, atbilstoši auklas biezumam.

Cenas

  • Pīta ādas aukla
  • no 20 eiro
  • Viena ielikņa izgatavošanas darba cena
  • no 25 eiro
  • Slēdža izgatavošanas darba cena
  • no 50 eiro

Kāpēc ir vērts izvēlēties tieši mūsu darbnīcu?

Prove

Katrs mūsu izstrādājums ir apzīmogots Latvijas Proves birojā.

Ķēžu paraugi

Mūsu darbnīcā pieejami piedāvāto pinumu paraugi.

Kolosāla pieredze

Mūsu meistaru kolosāla darba pieredze, tūkstošiem izveidotu juvelierizstrādājumu un galvenā juveliera vairāk kā 35 gadu pieredze.

Tūkstošiem apmierinātu klientu

Mums aiz muguras ir vairāk kā 7 gadus ilga veiksmīga darbība Latvijā un ES, kā arī aptuveni 10 000 sekotāju sociālajos tīklos.

Lieliska investīcija

Ieguldījums zeltā ir labākais veids kā saglabāt savu naudu. Ieguldot zelta ķēdēs, jūs ne tikai saglabāsiet iztērēto naudu, bet arī noteikti palielināsiet to.

Ilgmūžība

Mēs izgatavojam ķēdes, kas kalpos Jums daudzus gadu desmitus.

Kā pasūtīt ādas auklu ar ielikņiem?

1
Jūs izvēlaties auklu un ielikņus

Jūs varat izvēlēties ādas auklas veidu un krāsu, kā arī tas biezumu. Tālāk izvēlieties zelta krāsu, provi kā arī zelta ielikņu garumu un biezumu. Beigas Jūs izvēlieties slēdzenes veidu (ja tā nepieciešama).

2
Izmaksu aprēķins

Pītās ādas auklas cena ir sākot no 20 eiro. Viena ielikņa izgatavošanas darba cena ir sākot no 25 eiro. Slēdža izgatavošanas darba cena sākot no 50 eiro.

3
Jūs ar mums sazinieties

Jūs sazinieties ar mums pa tālruni vai atstājiet savu pieteikumu mūsu mājas lapā. Mēs vienojamies par tikšanos ar Jums mūsu juvelieru darbnīcā.

4
Pasūtījuma noformēšana

Visas juvelierizstrādājuma izgatavošanas nianses tiek saskaņotas juvelieru darbnīcā. Lai pieņemtu un uzsāktu pasūtījuma izgatavošanu ir jāiemaksā avansa maksājums 25% apmērā no kopējās juvelierizstrādājuma cenas.

5
Izgatavošanas termiņi

Juvelierizstrādājuma izgatavošanas termiņi ir tieši atkarīgi no mūsu darba noslodzes, bet visbiežāk līdz 1 mēnesim.

6
Izgatavotā pasūtījuma saņemšana

Pēc rotaslietas izgatavošanas un kvalitātes kontroles iziešanas Latvijas Proves birojā mēs ar Jums sazināmies un vienojamies par saņemšanas laiku mūsu darbnīcā. Tikšanās laikā notiek pasūtījuma nodošana – pieņemšana.

Jums ir neatbildēti jautājumi? Sazinieties ar mums!

Avotu iela 66, Rīga

+371 2 55 77 036

+371 2 70 70 699

info@oralegendo.lv

Darba dienās: 12.00 - 19.00
Sēstdien: 14.00 - 18.00Aizsūtīt pieteikumu tagad

Atstāj pieteikumu tūlīt un mūsu konsultants dienas laikā ar Jums sazināsies!